מגדת עתידות מומלצת

מי מאיתנו לא פולט מדי פעם את המשפט: "מה יהיה". אמנם הוא נאמר בצורה סתמית וכדרך אגב אך מכיל בתוכו רצון אמיתי לדעת מה צפוי לנו, בין אם בעתיד הקרוב, למשל באירוע ספציפי כמו ראיון עבודה, מבחן וכו', ובין אם בעתיד הרחוק שאין לנו כל רמז לגביו. יש אנשים ההולכים רחוק יותר עם העניין ומחפשים מגדת עתידות מומלצת שבדרכים שונות תוכל לצפות ולנבא מה צפוי לנו. כשחושבים על מגדת עתידות, עולה התמונה של מישהי היושבת בחדר קטן וחשוך עם כדור בדולח כשהכל סביבה אפוף מסתורין. חיפוש מגדת עתידות מומלצת מראה שאין צורך בכל האווירה המסתורית מסביב כדי לצאת למסע רוחני ולהיות מודעים יותר לעצמנו ולצפוי לקרות לנו.

השיטות בהן משתמשת מגדת עתידות מומלצת

למען האמת, הביטוי מגדת עתידות מומלצת או מגדת עתידות בכלל התחלף אצל רבים ביועצת רוחנית או מדריכה רוחנית. אחת הסיבות לכך היא המשפט שמלווה כל עבודה רוחנית: הכל צפוי והרשות נתונה. הדבר אומר בעצם שעתיד אינו עניין חד משמעי וברור ויש לנו יכולת רבה להשפיע עליו ולשנות אותו כבר ממהלכים שנעשה היום. כך, מגדת עתידות מומלצת ומקצועית לרוב לא תנבא את העתיד באופן מובהק אלא תדבר איתכם על ההווה והעבר, על מי שאתם, מה מוביל אתכם, איך אתם נוהגים כרגע ואיך דברים יכולים להיות. עם זאת, היא תציין גם דרכים לעבודה עצמית ולמעשה תלווה אתכם במסע הרוחני שלכם שכמובן העתיד יהיה חלק ממנו.

בחירת האדם שילווה אתכם – צעד חשוב במסע שלכם

בחירת מגדת עתידות מומלצת שתהווה מדריכה רוחנית היא צעד חשוב במסע שלכם ואף יכול להביא לראיית תמונה רחבה יותר, הסתכלות על כלל האפשרויות העומדות לרשותכם וזיהוי הזדמנויות שניתן לזהות רק מהתבוננות אמיתית. חשוב לבחור את מגדת העתידות או המדריכה הרוחנית על פי האינטואיציה שלכם, להרגיש את האנרגיות שהיא מקרינה, האם הן מחזקות או מחלישות אתכם. כמובן שחשוב הניסיון שלה ועד כמה הצליחה לסייע לאנשים במשבר או בכלל במציאת הדרך. צריכות להיות לה יכולות תקשור מעולות כדי לקבל את המידע הרחב ביתר שאפשר עליכם וכך לכוון אתכם בצורה הטובה ביותר.

דנה כהן לוי היא מדריכה רוחנית בעלת יכולות תקשור פנומנליות. היא עושה שימוש גם בספר הזוהר, תהילים ועוד כדי לראות את התמונה הרחבה ולכוון אדם בצורה המתאימה ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

מי מגדת עתידות הכי טובה בארץ ?

מי מאיתנו לא היה רוצה לקבל משקפת דרכה יוכל לראות את עצמו בעתיד, לדעת איך יחיה, האם יקים משפחה, או אם כבר ישנה משפחה- איך תיראה בעתיד. כל אחד היה רוצה להציץ לעתיד ולראות במה יעבוד, איך תהיה הקריירה והאם תהיה לו פרנסה טובה. לכן, לא מעט אנשים, במיוחד כאלה המרגישים שהם נמצאים בצומת דרכים מחפשים מגדת עתידות הכי טובה בארץ אשר באמצעות כלים שונים תוכל להגיד מה יהיה. עם זאת, היום הביטוי מגדת עתידות הכי טובה בארץ ובכלל מגדת עתידות פחות רלוונטי. עם השנים הבנו שיש לנו שליטה רבה על החיים שלנו, ושאת העתיד אנחנו תופרים באמצעות החלטות שנקבל לאורך הדרך, הפניות אליהן נפנה בצמתים, ממש כמו בסרט דלתות מסתובבות.

מגדת עתידות הכי טובה בארץ: ראיית ההווה והעבר והדרכה לעתיד

כאמור, מגדת עתידות הכי טובה בארץ ובכלל מגדת עתידות הוא תואר או תפקיד שעבר שינויים עם השנים. ככל שנחקר עולם הרוח, מבינים שדברים אינם חד משמעיים בעתיד, שהעתיד אותו רואה יועץ רוחני הוא העתיד הצפוי ביחס למידע שישנו על אדם היום, כולל מידע המגיע מעולמות עליונים ויכול להגיע רק למתקשר המהווה צינור בין עולם הרוח לעולם החומר. מגדת עתידות הכי טובה בארץ היא למעשה מדריכה רוחנית אשר תקבל מידע רב עליכם מן הבריאה והיקום ותוכל להרחיב את התמונה לגביכם, לגבי התכונות שלכם, דברים הנוגעים אליכם כעת וישפיעו על העתיד ותוכל לכוון אתכם לעתיד לו אתם מייחלים, הן באמצעות הדרכה והן באמצעות תפילות.

איך בוחרים את מגדת העתידות?

מגדת עתידות הכי טובה בארץ לא תנסה לעשות את עבודתה בצורה מסתורית מדי, כשהיא יושבת בחדר חשוך עם כדור בדולח אלא להיפך, תראו מולכם מישהי שהיא אדם ככל אדם אחר. דווקא מתוך אנושיות ופשטות הייעוץ וההדרכה שתיתן לכם יהיו משמעותיים יותר עבורכם. חשוב שיהיו לה יכולות וניסיון רב בתקשור וחיבור לעולם הרוח באמצעות תפילות, ידע עמוק בקבלה ובספר הזוהר ובתהילים באמצעותו תוציא מן הכתב את הרלוונטי ביותר עבורכם. חשוב שיהיה חיבור אנרגטי ביניכם, מה שנקרא: כימיה, שתרגישו טוב ובנוחות איתה. רק כך התהליך יעבוד בצורה הטובה ביותר.
דנה כהן לוי היא מדריכה רוחנית אשר באמצעות חיבור לבריאה וליקום לצד חיבור לאנשים מסייעת לרבים למצוא את דרכם ולצאת מתוך משבר. מוזמנים ליצר קשר.

עוד בנושא

הוצאת כישופים וביטול כישופים מאת דנה כהן הלוי
הסרת כישופים – ביטול כישוף

הסרת כישוף/ ביטול כישוף היא פעולה לא פשוטה ודורשת תשומת לב רב, אם נתקלתם בכישוף ו מעוניינים להיר אותו, דנה כהן הלוי היא הפתרון עבורכם, מומחית בהסרת כישוף/ ביטול כישוף.

קרא עוד >>
ייעוץ רוחני מאת הכוהנת דנה כהן הלוי
ייעוץ רוחני

בין אם אתם מחפשים להתחבר לתודעה הרוחנית שלכם, מחפשים בהירות והחלמה בקשר לחיים שלכם, לקשיים ולטראומות שעברתם, או שאתם מעוניינים בהבנה טובה יותר של עצמכם ושל המסע הרוחני שלכם, ייעוץ

קרא עוד >>
פתיחה בספר תהילים

ספר תהילים מכיל בתוכו מזמורים שנכתבו ברובם ע"י דוד המלך אך לא רק. לא מעט אנשים קוראים מדי פעם בספר תהילים, במיוחד כתפילה לשיפור מצבו של אדם חולה או בעת

קרא עוד >>